ORDINACE POLIKLINIKY

lékař

MUDr. Alena Kolářová

lékař

sestra

Luďka Žďárská

sestra

Ambulance nemocí ušních, nosních a krčních poskytuje vyšetření a ošetření akutních i chronických obtíží, pacientů všech věkových skupin, včetně nejmenších dětí, v celé šíři řádně vedené praxe.

Ambulance disponuje kompletním vybavením nástrojů včetně možnosti podrobného endoskopického vyšetření nosu, nosohltanu, tedy např. u dětských pacientů objektivizace nosní mandle, u dospělých záchyt nosních polypů, poruch přepážky či nemocí vedlejších dutin nosních. Stejně tak vyšetřujeme krčním endoskopem jemné poruchy hrtanu a hlasivek, jako je chrapot, zpěvácké uzlíky, příp. i poruchy polykání.

Součástí praxe jsou i chirurgické zásahy na hlavě a krku, prováděné v místním znecitlivění na přilehlém chirurgickém sále. Výkony jsou nejčastěji indikovány ve spolupráci s kožním lékařem pro zdravotní rizika, včetně histologického vyšetření.

Dále nabízíme i delikátní kosmetické výkony – excize a korekce nad rámec zdravotního pojištění. Excize v místním znecitlivění z kosmetických důvodů 350 Kč, 2 excize 600 Kč. Oblast hlavy, obličeje a krku, příp. další lokality.

Jako přínosná se jeví rychlá dosažitelnost dalších vyšetření jako ultrazvuk krku, RTG, laboratorní vyšetření široké škály a návaznost na další specialisty přímo v budově polikliniky.

ORDINAČNÍ HODINY

středa 7:30 – 12:00, bez objednání

Ordinace se nachází ve 4. patře budovy polikliniky.

KONTAKT

tel. 483 369 773

Mimo ordinační hodiny a v době dovolených se informujte na tel. 483 369 770.