Vážení pacienti,

jak jste již jistě měli možnost zjistit, od 25.5.2018 vejde v platnost Obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Na Poliklinice se toho pro Vás moc nemění, zatím jediná změna je v podobě oznámení výsledků vyšetření, které Vám smíme říct pouze osobně, nebo zaslat „doporučeně“ poštou. V případě zaslání bude tato služba zpoplatněna za poštovné a balné.

V lékárně má pacient nové právo na výmaz záznamů, či věrnostního programu které budeme respektovat, ale nedoporučujeme. Lékař mnohdy potřebuje znát, co měl kdy pacient za medikaci a nejpřesnější způsob, jak informaci získat, je z pacientovy lékárny, což napomáhá k nejlepší možné zdravotní péči. Nyní pro Vás ještě připravujeme vylepšení – snažíme se o propojení Lékárny Na Poliklinice s Lékárnou U Anděla tak, abyste měli možnost využívat věrnostní kartičku v celém městě. Krom načítání bodů s možností následných uplatnění slev pro Vás připravujeme ještě rozšíření, kdy Vám budeme kontrolovat interakce léků předepsaných od více lékařů současně.